“Kad odrastem i ja ću igrati za Desinić”

Preuzmite pristupnicu: PRISTUPNICA – ŠKOLA NOGOMETA NK DESINIĆ

Sa radom je počela škola nogometa za mlađe uzrasne kategorije (8-15 godina) u sklopu NK Desinić. Upišite Vašeg mališana, a naš stručni kadar pobrinuti će se za njegov profesionalan i siguran razvoj. Smjernice i ciljevi su nam unapređenje zdravlja djece i ljudi, razvijanje motoričkih i funkcionalnih sposobnosti, razvoj kognitivnih i konativnih sposobnosti, odgojna funkcija sporta, zainteresiranost za sportske aktivnosti i sl., odlučili smo se za pristup organiziranog aktivnog trenažnog procesa ujedno i u obliku platforme škole nogometa. Treninzi pod stručnim vodstvom licenciranih trenera održavati će se subotom u 17:30 sati u dvorani OŠ “Đure Prejca” u Desiniću. Napomena: Djeca su dužna sa sobom ponijeti sportsku opremu (tenisice, dres, hlačice, trenirku, rezervnu suhu toplu odjeću, loptu i sl.)

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati niže navedene kontakte. Popunjenu pristupnicu dostavite u prostorije kluba, predsjedniku kluba Krunoslavu Kučišu (098/840-051, kkruno77@gmail.com), tajniku kluba Dragutinu Birušu (098/1979-830) ili pošaljite na email: nk.desinic@gmail.com

škola